PVO International heeft haar succes te danken aan het topteam van medewerkers die zich dagelijks voor de volle 100 procent inzetten om de beste resultaten voor haar partners te behalen. Een ambitieuze, betrouwbare partner, die alles in het werk stelt om haar partners te adviseren. Soms zelfs ongevraagd, maar altijd met de laatste inside informatie waar onze partners hun voordeel mee doen. Dat is waar ons team voor staat en gaat, iedere dag.

Wij zijn PVO.

+31 (0)85 782 39 99

Magazijn@pvo-int.com

Enzo Kipping

Warehouse

+31 (0)85 782 39 99

Magazijn@pvo-int.com

Twan van Dommele

Warehouse

+31 (0)85 782 39 99

Magazijn@pvo-int.com

Erik Egelmeer

Warehouse

+31 (0)85 782 39 99

Magazijn@pvo-int.com

Laurent Bollen

Warehouse

+31 (0)85 782 39 99

Magazijn@pvo-int.com

Dominique Loupias

Warehouse

+31 (0)85 782 39 99

Magazijn@pvo-int.com

Mike Hermse

Warehouse

+31 (0)85 782 39 99

Magazijn@pvo-int.com

Maikel Heijmans

Warehouse

+31 (0)6 15 51 46 25

Frank.wolswijk@pvo-int.com 

Frank Wolswijk

PVO Direct

+31 (0)85 782 00 55

info@pvo-direct.com 

Bob Leenen

PVO Direct

+31 (0)85 782 00 55

info@pvo-direct.com 

Linda Krekelberg

PVO Direct

+31 (0)85 782 00 55

Purchase@pvo-int.com

Daan van de Wouw

PVO Direct

+31 (0)85 782 00 55

Orders@pvo-int.com

Marloes Coolen

PVO Direct

+31 (0)85 782 00 55

Productmanagement@pvo-int.com

Erwin Damen

Procurement

+31 (0)85 782 00 55

Productmanagement@pvo-int.com

Jan-Willem Jansen

Procurement

+31 (0)85 782 00 55

Orders@pvo-int.com

Yuri Radenborg

Supply Chain

+31 (0)85 782 00 55

Orders@pvo-int.com

Patrick van Haaften

Sales Operations

+31 (0)6 55 55 20 15

Eelco.oostra@pvo-int.com

Eelco Oostra

Supply Chain

+31 (0)85 782 00 55

Purchase@pvo-int.com

Hipolita Stein

Supply Chain

+31 (0)85 782 00 55

Productmanagement@pvo-int.com

Claudia Wijdeven

Procurement

+31 (0)85 782 00 55

Purchase@pvo-int.com

Wei Wei Li

Supply Chain

+31 (0)85 782 00 55

Purchase@pvo-int.com

Jacqueline van Zandbeek

Supply Chain

+31 (0)85 782 00 55

Purchase@pvo-int.com

Alex van Duijn

Supply Chain

+31 (0)85 782 00 55

Logistics@pvo-int.com

Hai Long Li

Logistic Planner

+31 (0)85 782 00 55

Logistics@pvo-int.com

Ben Mulder

Logistic Planner

+31 (0)85 782 00 55

Orders@pvo-int.com

Roy Hamer

Sales Operations

+31 (0)85 782 00 55

Orders@pvo-int.com

Kelly van Leuken

Sales Operations

+31 (0)85 782 00 55

International@pvo-int.com

Nathalie Sanial

Sales Operations

+31 (0)85 782 00 55

International@pvo-int.com

Kasia Kaczor

Sales Operations

+31 (0)85 782 00 55

International@pvo-int.com

Nicole Visser

Sales Operations

+31 (0)85 782 00 55

International@pvo-int.com

Trix Geerarts

Sales Operations

+31 (0)6 55 55 02 04

Benjamin.snoek@pvo-int.com

Benjamin Snoek

Sales Benelux

+31 (0)6 55 55 04 13

Niels.philipsen@pvo-int.com

Niels Philipsen

Sales Benelux

+31 (0)6 21 50 65 96

Toine.snellen@pvo-int.com

Toine Snellen

Sales Benelux

+31 (0)6 55 55 17 51

Bettine.post@pvo-int.com

Bettine Post

Sales Benelux

+31 (0)6 55 55 27 12

Renate.vanzetten@pvo-int.com

Renate van Zetten

Sales International - DACH

+49 172 851 58 90

Martin.keck@pvo-int.com

Martin Keck

Sales International - DACH

+49 152 565 914 83

Matthias.Holzer@pvo-int.com

Matthias Holzer

Sales International - DACH

+49 1525 8960 435

Martin.schmalz@pvo-int.com

Martin Schmalz

Sales International - DACH

Marta Jimenez Torres

Sales International - DACH

Guillaume Pasquier

Sales France

+48 692 714 056

Bogdan.grzech@pvo-int.com

Bogdan Grzech

Sales International - Poland

+386 (0)70 648 168

Neli.ban@pvo-int.com

Neli Ban

Sales International - South-East Europe

+358 (0)40 525 38 38

Jukka.vihko@pvo-int.com

Jukka Vihko

Sales International - Nordics

+31 (0)85 782 00 55

Marketing@pvo-int.com

Leonie van de Braak

Marketing

+31 (0)85 782 00 55

Marketing@pvo-int.com

Roxanne Lee

Marketing

+31 (0)85 782 00 55

Marketing@pvo-int.com

Sandra Beukelman

Marketing

+31 (0)85 782 00 55

Finance@pvo-int.com

Dorine Verschuren

Finance

+31 (0)85 782 00 55

Finance@pvo-int.com

Sjoerd Clijsen

Finance

+31 (0)85 782 00 55

Finance@pvo-int.com

Alika van Booma

Finance

+31 (0)85 782 00 55

finance@pvo-int.com

Nicky Prior

Finance

+31 (0)85 782 00 55

finance@pvo-int.com

Bas van Rijbroek

Finance

+31 (0)85 782 00 55

ict@pvo-int.com

Marco Schoenmakers

IT

+31 (0)85 782 00 55

ict@pvo-int.com

Ton Vlems

IT

+31 (0)85 782 00 55

ict@pvo-int.com

Pelle Meulendijks

IT

+31 (0)85 782 00 55

HR@pvo-int.com

Franka Huveneers

Human Resources

+31 (0)85 782 00 55

HR@pvo-int.com

Sharon Groenewold

Human Resources

+31 (0)85 782 00 55

HR@pvo-int.com

Amy Bloemers – van den Bogaart

Human Resources

+31 (0)85 782 00 55

recruitment@pvo-int.com

Denise den Hoed

Recruitment

+31 (0)85 782 00 55

Legal@pvo-int.com

Monique van Zelst

Legal

+31 (0)85 782 00 55

Orders@pvo-int.com

Jesse Valentijn

Operational Staff

+31 (0)85 782 00 55

Info@pvo-int.com

Tony Maes

Staff

+31 (0)85 782 00 55

Info@pvo-int.com

Chantal Doomernik

Executive Assistant

+31 (0)85 782 00 55

sales@pvo-int.com

Hans Ekelmans

Commercial Director

+31 (0)85 782 00 55

finance@pvo-int.com

Chantal Meeuwisse

Finance Director

+31 (0)85 782 00 55

Info@pvo-int.com

Frank Heijckmann

Business Development Director

+31 (0)85 782 00 55

Info@pvo-int.com

Gideon Overwater

Managing Director