PVO International heeft haar succes te danken aan het topteam van medewerkers die zich dagelijks voor de volle 100 procent inzetten om de beste resultaten voor haar klanten te behalen. Een ambitieuze, betrouwbare partner, die alles in het werk stelt om zijn partners te adviseren. Soms zelfs ongevraagd, maar altijd met de laatste inside informatie waar onze partners hun voordeel mee doen. Dat is waar ons team voor staat en gaat, iedere dag.

Wij zijn PVO.

+31 (0)85 782 39 99

Magazijn@pvo-int.com

Edward Kroon

Magazijn & Logistiek

+31 (0)85 782 39 99

Magazijn@pvo-int.com

Twan van Dommele

Magazijn & Logistiek

+31 (0)85 782 39 99

Magazijn@pvo-int.com

Erik Egelmeer

Magazijn & Logistiek

+31 (0)85 782 39 99

Magazijn@pvo-int.com

Laurent Bollen

Magazijn & Logistiek

+31 (0)85 782 39 99

Magazijn@pvo-int.com

Dominique Loupias

Magazijn & Logistiek

+31 (0)85 782 00 55

Orders@pvo-int.com

Jesse Valentijn

Supply Chain

+31 (0)85 782 00 55

Orders@pvo-int.com

Marloes Coolen

Supply Chain

+31 (0)85 782 00 55

Orders@pvo-int.com

Patrick van Haaften

Supply Chain

+31 (0)85 782 00 55

Orders@pvo-int.com

Maryna Velmozhko

Supply Chain

+31 (0)85 782 00 55

Logistics@pvo-int.com

Hai Long Li

Supply Chain

+31 (0)85 782 00 55

Logistics@pvo-int.com

Daan van de Wouw

Supply Chain

+31 (0)85 782 00 55

Purchase@pvo-int.com

Jacqueline van Zandbeek

Supply Chain

+31 (0)85 782 00 55

Purchase@pvo-int.com

Wei Wei Li

Supply Chain

+31 (0)6 15 20 03 17

Aryan.uthman@pvo-int.com

Aryan Uthman

Sales Benelux

+31 (0)6 55 55 20 15

Eelco.oostra@pvo-int.com

Eelco Oostra

Sales Benelux

+31 (0)6 55 55 04 13

Niels.philipsen@pvo-int.com

Niels Philipsen

Sales Benelux

+31 (0)6 55 55 21 69

Koen.faber@pvo-int.com

Koen Faber

Sales Benelux

+31 (0)85 782 00 55

Sales@pvo-int.com

Leonie van de Braak

Sales Benelux

+31 (0)85 782 00 55

Sales@pvo-int.com

Roy Hamer

Sales Benelux

+31 (0)6 15 20 30 92

Donald.williams@pvo-int.com

Donald Williams

Sales International

+31 (0)85 782 00 55

International@pvo-int.com

Hipolita Stein

Sales International

+31 (0)85 782 00 55

International@pvo-int.com

Tony Maes

Sales International

+31 (0)85 782 00 55

Service@pvo-int.com

Leslie van Rosmalen

After Sales

+31 (0)85 782 00 55

Marketing@pvo-int.com

Karlijn van Holt

Marketing

+31 (0)85 782 00 55

Marketing@pvo-int.com

Bettine Post

Marketing

+31 (0)85 782 00 55

Finance@pvo-int.com

Sjoerd Clijsen

Finance

+31 (0)85 782 00 55

Finance@pvo-int.com

Dorine Verschuren

Finance

+31 (0)85 782 00 55

Finance@pvo-int.com

Jill het Lam

Finance

+31 (0)85 782 00 55

Erik.bok@pvo-int.com

Erik Bok

Project management

+31 (0)85 782 00 55

Franka.huveneers@pvo-int.com

Franka Huveneers

Project management

+31 (0)85 782 00 55

Info@pvo-int.com

Arne Huibers

Directie

+31 (0)85 782 00 55

Info@pvo-int.com

Frank Heijckmann

Directie

+31 (0)85 782 00 55

Info@pvo-int.com

Gideon Overwater

Directie